back-button← krok späť

2 pozemky v lokalite novostavieb v obci Kráľovce - aj pre viac RD - 36a

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Kráľovce, Svahovitý

Cena 71 m2

3629 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 108
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Kráľovce
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Plocha pozemku: 3629m2

Popis nehnuteľnosti

CHM REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 pozemky vedľa seba vhodné na výstavbu viacerých domov (4 až 6), prvý o výmere 1858 m2 (šírka 15m) a druhý o výmere 1771 m2 (šírka 13 m), nachádzajúce sa v obci Kráľovce v lokalite novostavieb, šírka oboch pozemkov je 28 m a dĺžka cca 138 m. Možný predaj pozemkov aj osobitne. Zo spodnej časti je k pozemku riadny prístup z asfaltovej miestnej komunikácie, z hornej strany pozemku obec plánuje výstavbu cesty, na susediacich pozemkoch sa takáto výstavba viacerých domov už realizuje. Pozemok je mierne svahovitý, čím poskytuje nádherné výhľady do širokého okolia. Pozemok možno vnímať aj ako investičnú príležitosť, budúci majiteľ si môže napríklad realizovať zatiaľ len výstavbu jedného rodinného domu.

IS:

Elektrina pred pozemkom – pri asfaltovej komunikácii.

Voda – obec pri asfaltovej komunikácii do konca roku 2022 plánuje vybudovať vodovod, ostatné domy majú zatiaľ vlastnú studňu.

Kanalizácia – žumpa, kanalizácia zatiaľ nie je, obec kanalizáciu postupne rieši, aj pre túto lokalitu je schválený projekt.

https://www.kralovce.sk/evt_file.php?file=6705&original=1940104_D_Katastralna%20mapa1_211019.pdf

Zmluva o nájme s družstvom AGRO PLUS s.r.o., ktorá je uvádzaná na príslušných LV, bude pri kúpe ukončená dohodou.

Cena: 71 Eur / m2

Cena zahŕňa kompletný právny servis spojený s vypracovaním zmlúv (rezervačná zmluva, kúpna zmluva, prípadne zmluva o budúcej kúpnej zmluve), poplatky na katastri spojené s prevodom vlastníctva a overením podpisov. Celý prevod zabezpečíme.

Občianska vybavenosť:

V obci Kráľovce je materská škola, základná škola, lekáreň, ambulancie praktického lekára pre deti a dospelých, zubná ambulancia, pošta. Zo športovísk je tu futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, športová hala (ktoré možno prenajať) a posilňovňa. Z obchodných prevádzok sú v obci potraviny, papiernictvo, obchod s oblečením i pohostinstvo.

Obec taktiež práve realizuje výstavbu a rekonštrukciu chodníkov.

Z Kráľoviec do Košíc je pravidelné autobusové spojenie.

Ak vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás ohľadne obhliadky, prípadne ďalších informácií na t.č 0903 662 004 - JUDr. Adriana Saxová - CHM REALITY

Mapa

Kontakt na predajcu

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná