back-button← krok späť

3 izbový tehlový byt 82m2, Sever, vyhľadávaná tichá lokalita

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Sever, Pôvodný stav

Cena 186.990

82 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 136
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Košice - Sever
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Úžitková plocha: 82m2

Popis nehnuteľnosti

CHM REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový tehlový byt o výmere 82,50 m2 vo vyhľadávanej tichej lokalite na Severe – ulica Park duklianskych obetí. Okná bytu sú z oboch strán orientované do parku!. V byte nie je balkón, má menené plastové okná, inak je v peknom pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv (v každej izbe sú však nepoškodené úplne zachovalé parkety). Byt má vynikajúce dispozičné riešenie, vyššie stropy, veľké nepriechodné izby, komoru priamo v byte a pivnicu 6,50 m2 v suteréne bytového domu. Je na vysokom vyvýšenom prízemí (výška okien od zeme je 3 m), a je orientovaný V/Z . Nízke náklady na bývanie – správca 150 eur + médiá podľa spotreby (elektrina, plyn). V prípade záujem bude celý vyprataný.

Lokalita má výborná občianska vybavenosť, v blízkosti materská škola, základná škola, detské ihriská, zdravotné stredisko, obchodné centrá, pošta, zastávky MHD... blízkosť centra mesta, futb.štadióna, športového areálu Anička a pod.

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná