back-button← krok späť

Luxusný NP Narcisova 567 m2 s 8 park.miestami

Predaj, Kancelárie, admin. priestory, Košice - Západ, Novostavba

Cena 750.000

567 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 186
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Kancelárie, admin. priestory
Mesto/obec: Košice - Západ
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 567m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj lukratívny nebytový priestor v 3 ročnej novostavbe polyf.budovy na sídlisku Terasa, na Narcisovej ulici. NP je na 1.poschodí, jeho výmera je cca 567 m2, tento NP sa predáva s 8 parkovacími miestami (dohoda na väčšom počte park.miest možná). NP je aj dobrou investíciou, aktuálne je NP prenajímaný len 6 nájomcom, ktorý nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť, v prípade potreby budú zmluvy nájomcov vypovedané. Vnútorné nenosné priečky v NP medzi nosnými stĺpmi je možné rýchlo prispôsobiť potrebám vlastníka. Nad NP sú byty, tie sú úplne oddelené od NP, do tohto NP sa vchádza dvoma samostatnými bezbariérovými vstupmi zvonku objektu (sivá časť budovy).

Cena NP bez parkovania podľa znal.posudku je 1.075 mil. eur (parkovacie miesta neboli predmetom ocenenia, cena jedného park.miesta v lokalite je 10.000 Eur a viac).

K cene NP treba pripočítať DPH, predávajúci je platca DPH.

DISPOZÍCIA:

Polovicu NP so samostatným vstupom využíva rehabilitačné zariadenie (je tu malá telocvičňa, sprchy, šatne, soc.zariadenia, spoločenská sála s kuchynkou, 2 miestnosti 25 m2 a 24 m2).

Druhá polovica NP so samostatným vstupom sú 5 x kancelárie (19m2, 24m2, 24m2, 25 m2, 35m2), 1 x ambulancia 60m2, zázemie pre zamestnancov, soc.zariadenia, sklad. Možnosť zmeny účelu využívania priestorov, resp. vidíme možnosť prípadnej zmeny tohto NP na 2 byty.

Polyfunkčná budova bola skolaudovaná v 10/2020. Vykurovacie telesá sú radiátory, objekt má vlastnú výmenníkovú stanicu. V tomto NP sú nádherné stropy s betónovými podhľadmi.

Predávajúci je platca DPH, k cene treba pripočítať 20 % DPH (ak je kupujúci platca DPH, a má nárok na odpočet DPH, následne si uplatní odpočet DPH).

Na predaj sú 2 NP (tento NP na poschodí s NP na prízemí, spolu majú 1119 m2) aj s 24 parkovacími miestami, alebo len samostatne tento NP na 1.poschodí s 8 parkovacími miestami (dohoda na počte parkovacích miest možná). Majiteľ uprednostňuje predaj NP jednému záujemcovi, nakoľko v prípade oddeleného predaja je už záujemca o prízemný NP. Oba NP sú momentálne prepojené schodiskom, v prípade oddeleného predaja predávajúci zabezpečí ich oddelenie na vlastné náklady (v prípade záujmu, nakoľko možný je aj prenájom a pod.).

V prípade, ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma - JUDr. Adriana Saxová, 0903662004.

K dispozícii mám znalecký posudok, ďalšiu fotodokumentáciu, zostavu o nákladoch a výnosoch nebytových priestorov, nájomných zmluvách a pod.

V cene kompletný právny servis vrátane poplatkov spojených so zavkladovaním zmlúv na katastri nehnuteľnosti.

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná