back-button← krok späť

Pozemok 3500 m2 aj pre viac RD v obci Drienovec, pri lese, aj ako vinica

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Drienovec, Rovinatý

Cena 150.000

3503 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 165
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Drienovec
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 3503m2

Popis nehnuteľnosti

CHM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ pozemok o výmere 3503 m2 vhodný na výstavbu aj 6 rod. domov, nachádzajúci sa priamo v obci Drienovec, na jej okraji, v smere na Drienovské kúpele, v blízkosti lesa. Vedľajšie 2 susedné parcely sú nezastavané, a ich spoluvlastníkom je rovnako majiteľ (ten je aj vlastníkom jediného susediaceho domu), preto tu nehrozí žiadna ďalšia zástavba. Podľa územného plánu je pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov. Pozemok je oplotený.

IS: elektrina, obecný vodovod, plyn. Kanalizácia v dosahu. Odpad – žumpa alebo ČOV.
Internet: optika, možný Antik

Rozmery: cca 41 m x 85 m

Cena 150.000 Eur. Dohoda na cene možná. Cena je konečná, vrátane právneho servisu za vklad zmlúv na katastri.

Pozemok je momentálne využívaný ako rodiaca vinica s 25 radmi úrodného viniča (úroda v r. 2022 bola 1,4 tony), preto je vhodný aj pri majiteľa, ktorý vyhľadáva absolútny oddych v blízkosti prírody, v prípadnom spojení so starostlivosťou o vinicu.

Dom s vedľajším pozemkom o výmere 1750 m2 si ponecháva majiteľ, a prístup k nemu bude cez vedľajší pozemok (nie vinicu), ktorého je spoluvlastníkom. V prípade záujmu je možný predaj pozemku aj s týmto vedľajším domom. K domu patrí pozemok 1750 m2 (cena dohodou), okrem domu je na pozemku dvojgaráž, altánok, sklad náradia a pod. Úžitková plocha domu: 220 m2, zastavaná 150 m2. Dom je dvojpodlažný (prízemie aj 1.PP), čiastočne podpivničený (suterén s vinnou pivnicou). Viac info na vyžiadanie.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:
V obci Drienovec na nachádza základná občianska vybavenosť (Materská škôlka, základná škola, potraviny, kostol, pošta...) Obec má autobusovú aj železničnú dopravu. V blízkosti sú Drienovecké kúpele a reštaurácia, nákupné strediská sú v meste Moldava nad Bodvou (2 km).

V prípade, ak vás táto nehnuteľnosť zaujala , neváhajte ma kontaktovať na t.č.0903662004 – JUDr. Adriana Saxová - CHM REALITY.

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná