back-button← krok späť

Pozemok so stavebným povolením pre RD - Ždaňa

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Ždaňa, Rovinatý

Cena 99.000

113 m2

515 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 188
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Ždaňa
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Úžitková plocha: 113m2
Plocha pozemku: 515m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na PREDAJ pozemok 515 m2 so stavebným povolením pre RD s úžitkovou plochou 113 m2 v obci Ždaňa. Ihneď môžete začať s výstavbou! Pozemok je v lokalite novostavieb - Na povrazoch, z ktorej sú nádherné výhľady.

V cene pozemku je aj podiel na prístupovej komunikácii a vybudovanie IS, ktoré zabezpečí predávajúci (prístupová cesta je naplávaná k 5 domom, pre ktoré už boli vydané stavebné povolenia), jeden dom sa už realizuje.

IS: elektrina, plyn, obecný vodovod, žumpa, predpríprava na kanalizáciu (kanalizácia v obci nie je).

Stavebné povolenie je vydané pre prízemný RD s rovnou strechou, úžitková plocha domu 113 m2, materiál: tehla, obvodové múry 30 cm, zateplenie polystyrén 15 cm, strecha rovná betónová (v budúcnosti možnosť nadstavby), vykurovanie podlahové - tepelné čerpadlo, možnosť zmeny na plynový kotol, rekuperačná jednotka.

RD je 4 izbový s tech.miestnosťou, 2 x WC, v kúpeľni je vaňa aj sprchový kút.

Asfaltová cesta k RD bude ukončená do ukončenia posledného domu, najneskôr do 12/2025, dovtedy bude cesta zhutnená makadamom.

Občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, zdrav.stredisko, potraviny, pizzeria – reštaurácia, pošta, vo vedľajšej obci Čaňa - zimný aj futbalový štadión, tenisové kurty, plavecký bazén, potraviny Tesco.

Cena: 99.000 Eur. Dohoda na cene možná.

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám poskytneme telefonicky. V cene je kompletný právny servis (rezervačná zmluva, kúpna zmluva) i poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti na katastri. Nehnuteľnosť si môžete rezervovať už teraz, platbu zrealizovať až po dostavbe, preto nehnuteľnosť možno financovať aj formou úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme.

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná