back-button← krok späť

REZERVOVANÉ - Príjemný 2 izbový byt Terasa - Narcisová 50 m2

Predaj, 2 izbový byt, Košice - Západ, Kompletná rekonštrukcia

Cena 148.500

51 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 133
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Mesto/obec: Košice - Západ
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 51m2

Popis nehnuteľnosti

CHM REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt 50 m2, nachádzajúci sa vo vyhľadávane tichej lokalite na ul. Narcisová, sídlisko Terasa, na 5/10 poschodí. Byt nemá balkón/loggiu, výhodou je komora priamo v byte. Vynikajúci štartovací byt pre mladú rodinu, resp. investičný byt.

Byt je vkusne zrekonštruovaný, má zmenenú dispozíciu, zväčšené murované jadro (RK spracúva aktualizáciu v pôdoryse, bude doplnený), kuchynskú linku na mieru so vstavanými spotrebičmi, plávajúce podlahy, krásne interiérové dvere so zárubňami, plastové okná, šatník (komoru) v byte, sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením, nová elektroinštalácia, omietky. Orientácia bytu je na západ (kuchyňa, obývacia izba) a sever (spáleň). Byt má samostatné WC. Nízke náklady na bývanie: správca 140 Eur + médiá podľa spotreby (elektrina, plyn). Byt je v tichej vyhľadávanej časti sídliska, blízko je OC Galéria, Steel aréna... Dobré parkovacie možnosti. Bytový dom je zateplený, a je v ňom priestor na odkladanie bicyklov a kočíkov, má 2 výťahy. V dome sa uvažuje s dobudovaním balkónov.

Dispozícia - vstupná chodba, obývacia izba, 1x izba, kuchyňa, komora (šatník), kúpeľňa, WC.

Občianska vybavenosť - blízko materská škola, základná škola, detské ihrisko, zdrav.stredisko, obchodné centrá (OC Galéria), pošta, zastávky MHD...

Kontakt na predajcu

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná