Recenzie

Prečítajte si zopár recenzií od niektorých našich spokojných klientov:

Mirko:

"Velka spokojnost pri predaji bytu. Perfektne naaranžovany interier, uzasne profi nafoteny a este krajsie video, trefne rady pri samotnom predaji. Velka spokojnost. To co sa iny pokusali predat par mesiacov, od p. Saxovej zrealizovane za kratku dobu. Vsetky sluzby na vysokej urovni. Ustretovy a ludsky pristup. Pri buducom predaji ci kupe nehnutelnosti, jedine cez tuto TOP realitnu kancelariu. Vsetko dobre!"

Miro:

"Maximálna spokojnosť, cenné rady pri úprave bytu. Neskutočná profesionalita a ústretovosť. Pani Saxová dokázala to čo iným trvalo mesiace za 3 dni a za sumu ktorú som požadoval."

Stanka:

"S vašimi službami, úžasným pozitívnym prístupom, promtnosťou sme nesmierne spokojní a pani Saxovej vďačíme za rýchle predanie, skvelý popis nehnuteľnosti a komunikáciu. Taktiež bola úžasná spolupráca s finančným poradcom Tomášom Vargom, vďaka ktorým sa podarilo zrealizovať náš sen v bývaní."

Martin:

"Pani Saxová nám pomohla s predajom nehnuteľnosti po svokre. I keď nebývame na Slovensku a s druhým dedičom boli problémy, celý predaj bol napokon komplexný, a pani Saxová to profesionálne a s prehľadom zvládla k nasej spokojnosti. Vynikajúca profesionálka, pro-aktivna komunikácia na diaľku (s 8 hodinovým časovým posunom), ústretová s veľmi trpezlivým jednaním s druhým predávajúcim a kupujúcimi tak, aby spokojnosť bola na všetkých stranách. Nečakali sme, že predaj prejde tak hladko, ale pani Saxová svojim profesionálnym prístupom to zvládla na jednotku. Určite ju vrelo odporúčame aj ostatným, ktorí plánujú kúpu alebo predaj nehnuteľnosti. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme."

Majo:

"Ďakujeme pani JUDr. Saxovej, za predaj môjho bytu a tiež kúpu domu. Bola veľmi ochotná nám poradiť, vybaviť potrebnú agendu, trpezlivo odpovedať na naše otázky a hlavne profesionálne zastrešiť celú kúpu domu ale aj predaj bytu. Vrelo odporúčame kontaktovať v oblasti realít. Maximálna spokojnosť"

Andy:

“Prostredníctvom tejto realitnej kancelárie sme realizovali predaj jednej a zároveň kúpu druhej nehnuteľnosti a aj keď sa celý proces zdal byť komplikovaný, bol zvládnutý k úplnej spokojnosti. Prístup p. Saxovej bol maximálne profesionálny, flexibilný a ústretový, komunikácia promptná. Vďaka jej osobnej profesionálnej snahe pomôcť a poradiť počas celej doby sme dostali komplexný servis. Získala si našu dôveru a s úplnou zodpovednosťou ju radi odporučíme každému kto stojí pred kúpou/predajom nehnuteľnosti.”

Peter:

“Prajeme príjemné prežitie Vianočných sviatkov, v Novom roku veľa zdravia a takých spokojných klientov ako sme boli my.”

Jaro:

"Predával som cez túto realitku byt po rodičoch, môžem odporúčať každému. Prístup pani Saxovej bol veľmi ústretový, bola milá a zjavne svojej práci rozumie. Byt sama nechala upraviť a upratať, následne ho nechala kvalitne nafotiť, čím sa urýchlil jeho predaj. Potrebné dokumenty boli promptne a bez chyby pripravené, zabezpečila aj notársku úschovu kúpnej ceny a po podpísaní zmluvy prebehol zápis do katastra vo veľmi krátkej dobe. Túto realitku môžem iba vrelo odporučiť každému, kto kupuje, alebo predáva nehnuteľnosť. Udeľujem päť hviezdičiek z možných piatich."

Michal:

"Ústretovosť, profesionalita, rýchle a férové jednanie v priateľskej atmosfére pri kúpe bytu ... asi takto by bolo možné popísať spoluprácu s pani Saxovou z CHM Reality. Proste celková spokojnosť po všetkých stránkach. Ďakujem."

Lucia:

"Vrelo odporúčam túto realitnú kanceláriu. Veľká pomoc od pani JUDr. Saxovej pri našom predaji, nadštandardný servis a služby . Ďakujeme"

Danka:

"Úplná spokojnosť, profesionálny prístup. Ale hlavne ľudský a ústretový. Služby sme využili už vďaka tomu trikrát."

Vasil a Martina B:

"Dobrý deň,

chceme sa aj touto cestou srdečne poďakovať maklérke Adriane Saxovej za jej korektný, mnohokrát až rodinný prístup a vynikajúce profesionálne služby pri kúpe našej nehnuteľnosti. Už od prvého telefonického kontaktu sme sa zo strany pani Adriány stretli so super jednaním a ústretovosťou, ako aj s ochotou a veľmi milým prístupom, ktorý v nás vzbudil pocit istoty a profesionality z jej strany. Získala si našu dôveru a určite sa na ňu znova obrátime ak budeme potrebovať obdobné služby. Ešte raz Vám ďakujeme za hladký priebeh kúpy nášho bytu, za Vašu ochotu, korektnosť a priateľský prístup. Vaše služby určite odporučíme našim priateľom a blízkym. Prajeme do budúcna veľa pracovných a osobných úspechov."

Marta:

"S predajom nehnuteľnosti sme boli veľmi spokojní, zároveň nám pani Saxová našla aj nové veľmi dobré bývanie, mimo ponúk z internetu. Naše požiadavky boli naplnené a tak by sme radi odporúčali túto realitnú kanceláriu aj Vám."

Martina:

“Chcela by som veľmi pochváliť a vyzdvihnúť prácu p.Saxovej,pamätám si na jej slová keď nám stále hovorila že všetko bude dobré, ukludnovala nás a stále verila že všetko dotiahneme do konca a tak sa aj nakoniec stalo :) Jej profesionálny prístup ale tak isto ľudský prístup je niečo neskutočné,pomohla nám predať byt aby sme si mohli splniť náš sen a kúpiť dom.Jej práca a bojovnosť dotiahnuť to do konca je niečo čo proste človek musí vedieť a preto by som chcela odporučiť spoluprácu s chmreality.sk pretože si splníte svoje sny :)”

Nájdete nás v Budove Areál Dávid, Nižné Kapustníky 2 - Košice Nad Jazerom

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?
Boli ste spokojný s našimi službami? Pridajte nám referenciu.

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná