Služby

Hlavným predmetom činnosti Realitnej kancelárie JUDr. Adriany Saxovej - CHMREALITY je poskytovanie realitných služieb, predovšetkým v oblasti predaja nehnuteľností, ale uvedená realitná kacelária plánuje zväčšiť svoje zameranie i na prenájom komerčných priestorov, pri ktorom by rada využila svoje dlhoročné praktické skúsennosti práce v mestskom podniku pri prenájme nebytových objektov a spravovaní objektov, ale i práce v advokátskej kancelárii a spoluprácu s developerom.

V prípade, ak plánujete nehnuteľnosť predať alebo prenajať, CHMREALITY Vám ponuká profesionálne služby na vysokej odbornej úrovni. Realitnú činnosť realizuje tak, že v prvom rade pravdivo zozbiera všetky informácie o Vašej nehnuteľnosti, aby vedela dobre pripraviť marketing jej predaja alebo prenájmu. Nehnuteľnosť následne profesionálne pripraví k ponuke, t.j. zabezpečí jej nafotenie profesionálnym fotografom a vytvorí pre nehnuteľnosť kvalitný pôrorys, prípadne sa podľa typu nehnuteľnosti rozhodne aj pre jej videoprehliadku, 3D vizualizáciu, dronové zábery, vypracovanie vizualizácie alebo virtuálneho homestagingu (vloženie zariaďovacích predmetov do reálnej fotografie miestnosti); v prípade novostavieb vypracúva vizualizáciu budúcej nehnuteľnosti z pôdorysu atď....; všetky tieto služby máte v tejto RK zabezpečené zadarmo. Následne RK zabezpečí propagáciu nehnuteľosti, a to predovšetkým prostredníctvom internetových portálov tak, aby sa zobrazila a ponúkla čo najširšiemu okruhu klientov, resp. využíva aj databázu svojich interných klientov. Po prejavení záujmu o propagovanú nehnuteľnosť RK komunikuje so záujemcom a snaží sa mu predostrieť výhody ponúkanej nehnuteľnosti tak, aby o ňu prejavil záujem. V prípade získania klienta vzhľadom vlastnej právnej odbornosti vie táto RK bezodkladne pripaviť na mieru šitú zmluvnú dokumentáciu. V prípade žiadosti klientov vie RK zabezpečiť aj autorizovaného advokáta, notársku úschovu, vinkuláciu a pod. V procese sprostredkovania predaja nehnuteľnosti spolupracuje so špičkovým hypotekárnym poradcom, stavebným technikom, s ktorým pripravuje vizualizácie či zamerania, ale vie odborne poradiť aj v iných oblastiach, a to predovšetkým energetiky, správy nehnuteľností, prípadne daní.

Vhľadom k maximálnej propagácii Vašej nehnuteľnosti RK pracuje výlučne na základe exkluzívnych zmlúv.

Budeme radi, ak využite služby CHMREALITY a veríme, že budete s jej prácou spokojní.

Nájdete nás v Budove Areál Dávid, Nižné Kapustníky 2 - Košice Nad Jazerom

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?
Boli ste spokojný s našimi službami? Pridajte nám referenciu.

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná