back-button← krok späť

Veľký 2 izb. byt Helsinská pri lese, Ťahanovce, 61m + 4m loggia

Predaj, 2 izbový byt, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 135.000

65 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 163
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Mesto/obec: Košice - Sídlisko Ťahanovce
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 65m2

Popis nehnuteľnosti

CHMREALITY ponúka exkluzívne na PREDAJ príjemný priestranný 2 izbový byt 61 m2 + loggia 4 m2, nachádzajúci sa na 1/8 poschodí vo vyhľadávanej tichej časti sídliska Ťahanovce, na Helsinskej ulici, v blízkosti lesa, s dobrými parkovacími možnosťami. Byt je v osobnom vlastníctve. Dohoda na cene možná.

V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia, pred 11 rokmi boli v byte menené plastové okná, plávajúce podlahy, omietky, vstavaná skriňa s predsieňovou podlahou, sporák, dres a pred 4 rokmi prebehla rekonštrukcia kúpeľne (nová sanita, obklady). Bytový dom je novší z roku 1997, rozvody elektriny v byte sú medené.

Náklady na bývanie – správca 149 Eur (fond opráv, teplá a studená voda, kúrenie) a médiá podľa spotreby (elektrina, plyn).

Internet – Antik,

orientácia – JV /SZ (balkón orientovaný na juhovýchod).

Bytový dom je zateplený, vo vchode je len 16 bytov, na každom poschodí sú len 2, v bytovom dome sú nové brány, schránky, výťah, dlažba, spoločný priestor na odkladanie bicyklov, resp. kočíkov. Bezproblémoví susedia, pekný vchod. Pod bytom sú zateplené nebytové priestory. K bytu patrí pivnica na prízemí bytového domu.

Vynikajúca občianska vybavenosť.

Platba možná aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať na 0903 662004

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

Realitný špecialista

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná