back-button← krok späť

Veľký 3 izbový byt Matúškova ul., 80 m2 + loggia

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Západ, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 192.000

80 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 140
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Košice - Západ
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 80m2

Popis nehnuteľnosti

CHM REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 3 izbový byt 80 m2 + loggia 4 m, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej tichej lokalite na ul. Matúškova, sídlisko Terasa, na 7/10 posch. Izby sú nepriechodné, priestranné, v byte je šatník, k bytu patrí aj komora na spoločnej chodbe (2,5m2) a pivnica (2,5m2).

V byte prebehla postupná rekonštrukcia - pred 6 rokmi bolo rekonštruované murované jadro – kúpeľňa aj WC (WC je samostatné, geberit) vrátane elektrolinštalácie a približne pred 14 rokmi boli menené plastové okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere, omietky, sadrokartónové stropy s podhľadmi v kuchyni a obývačke, kuchynská linka (plynová varná doska, el.rúra), dlažba v časti vstupnej chodby, vstavaná skriňa v šatníku.

Internet – Antik,

orientácia – J/V (balkón orientovaný na východ).

Bytový dom je zateplený, má 2 výťahy, novú bránu, pošt.schránky, je v ňom priestor na odkladanie bicyklov, resp. kočíkov. Bezproblémoví susedia, čistý vchod. Dobré parkovacie možnosti – z troch strán bytového domu.

Občianska vybavenosť - blízko obchodné centrá (OC Galéria), zastávka MHD, materská škola, základná škola, stredná škola, detské ihriská, zdrav.stredisko, pošta.

Kontakt na predajcu

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná