back-button← krok späť

Veľký až 24 árový pozemok v obci Ploské 12 km od KE

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Košice, Rovinatý

Cena 99.000

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 19
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Košice
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý

Popis nehnuteľnosti

EXKLUZÍVNE predáme až 24 árový pozemok, nachádzajúci sa v obci Ploské (obec tesne za Budimírom), z ktorej je dobrý a rýchly prístup do Košíc (12km).
Majiteľ predáva 2 parcely za domom a tretiu vedľa domu ako prístupovú cestu (časť z nej, o šírke 5,3 m od hranice susedného pozemku), ktorá bude viesť z obecnej komunikácie k zadnej parcele. Na prístupovej ceste sa nachádzajú ešte základy pôvodného rodinného domu, ktoré majitelia v dohľadnej dobe odstránia na vlastné náklady. Presná výmera prístupovej cesty bude zameraná geometrickým plánom, ktorý majitelia dávajú realizovať.


Pozemok je krásny, tichý, veľký, udržiavaný.
Pozemok je rovinatý, v súčasnosti vedený na LV ako záhrada. Na "prístupovej ceste" ktorá vedie od obecnej komunikácie sú všetky IS (voda, elektrina, plyn; obecná kanalizácia je v príprave, už sú vybudované vývody na ceste k pozemku). Na pozemku je zriadené záložné právo, ktoré bude zrušené vyplatením kúpnej ceny.

Mapa

Kontakt na predajcu

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná