back-button← krok späť

NA PRENÁJOM - ubytovacie priestory 4* HOTELA CHRYSSO

Prenájom, Hotel, penzión, Košice - Staré Mesto, Nová rekonštrukcia

DOHODOU

701 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 201
Druh ponuky: Prenájom
Druh nehnuteľnosti: Hotel, penzión
Mesto/obec: Košice - Staré Mesto
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Úžitková plocha: 701m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM ubytovaciu časť 4* HOTELA CHRYSSO, nachádzajúceho sa v absolútnom historickom centre Košíc na pešej Zvonárskej ulici, vzdialenom len 40 m od Hlavnej ulice. Historický objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou spojenou s výstavbou novej dvorovej časti v roku 2008, kedy bol hotel uvedený do prevádzky, v roku 2016 – 2017 prešiel ďalšou obnovou, priestory sú moderne zrekonštruované, ponúkajú vysoký štandard všadeprítomného luxusu, v niektorých častiach zachovávajú dobové prvky, čím mu dodávajú neopakovateľnú atmosféru. Priestory sú kompletne vybavené a zariadené, pripravené na okamžité využitie, bez ďalších investícii, vykurovanie je plynové. Hotel má jedno prízemné a tri nadzemné podlažia, má výťah.

Celkom ubytovacia časť - 701 m2/28 osôb/32 sedení

Ubytovacia časť hotela s kapacitu 28 osôb je na druhom a treťom nadzemnom podlaží. Recepčné priestory sú na prízemí s kapacitou 32 sedení, v ktorých je možnosť podávania raňajok formou bufetu, pripravovaných v menšej priľahlej kuchyni na prízemí. Hotel ponúka 2 veľké luxusné apartmány s kachľovými pecami (69 m2 a 43 m2) s výhľadom na Zvonársku ulicu, ktoré majú spálňu, obývací priestor a veľkorysú kúpeľňu; ďalej 6 jednolôžkových a 6 dvojlôžkových izieb. Všetky izby sú klimatizované, s vlastnou kúpeľňou s vaňou/sprch.kútom, WC, vybavené nábytkom, satelitným TV, wifi, chladničkou, minibarom, trezorom, postele majú prírodné matrace najvyššej kvality SAFFRON. V ubytovacej časti je aj zamestnanecký byt, skladové priestory, práčovňa, zázemie pre zamestnancov. Pri 80 % priemernej vyťaženosti hotela bola návštevnosť 530 zákazníkov mesačne. Verejné parkovisko v dosahu. Hotel začína s obnovením prevádzky, má vlastnú web stránku, využíva prírodnú hotelovú kozmetiku BOTANICA, bylinkové vankúšiky, ktoré možno zachovať.

Nájomné dohodou

Nutný 2 mesačný depozit.

Priestory budú prenajaté iba osvedčeným záujemcom s dostatočnými skúsenosťami.

Predmetom nájmu môže hotelová časť samostatne, prípadne s lobby barom na prízemí (32 sedení), alebo celý hotel so všetkými gastropriestormi (kaviareň, vináreň, lobby bar, dvorová terasa/243 sedení+24 pešia Zvon.ul.). Gastropriestory sa prenajímajú osobitne, viac o možnostiach nájmu nájdete v ďalšej inzercii.

Ak Vás ponuka zaujala, v prípade potreby viac info, pôdorysov alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte - JUDr. Adriana Saxová, 0903662004.

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná