back-button← krok späť

Pozemok 1055 m2 s projektom RD - Nižný Klátov

Predaj, Iný stavebný pozemok, Nižný Klátov, Svahovitý

Cena 119.000

1055 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 154
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Iný stavebný pozemok
Mesto/obec: Nižný Klátov
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Plocha pozemku: 1055m2

Popis nehnuteľnosti

CHM REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný pozemok o výmere 1055 m2 nachádzajúci sa vo vyhľadávanej obci Nižný Klátov, vzdialenej len 5 min autom od sídl. KVP. Pozemok je svahovitý len pri asfaltovej komunikácii, v spodnej časti je celý rovinatý. Pri pozemku sú všetky IS, má aj vlastnú studňu. V cene je aj hotový projekt moderného rodinného domu s krásnou architektonickou štúdiou, ktoré účelne využívajú prednú svahovitú časť pozemku a pohyb slnka. Štúdia bude záujemcom poskytnutá pri osobnej obhliadke, klient bude mať možnosť vizuálnej predstavy možného umiestnenia domu na pozemku a detailnej efektívnej prepracovanosti interiérovej aj exteriérovej časti domu fundovaným architektom.

IS: kanalizácia, voda, elektrina, plyn (projekt s využitím plynu nepočíta). Pozemok je podľa územného plánu vhodný na výstavbu rodinného domu. Šírka pozemku je 12 m (architekt ju maximálne využíva). Celý pozemok je oplotený. V okolí je zástavba rodinných domov (i väčšie moderné stavby) alebo chát. V zadnej časti pozemku je malá chatka, v prípade výstavby RD môže byť využívaná ako sklad náradia.

Navrhovaný projekt RD

• nebol vypracovaný pre developera, majitelia k jeho vypracovaniu pristupovali veľmi citlivo tak, aby zohľadnil všetky požiadavky mladej štvorčlennej rodiny. Podľa projektu ide o 4 izbový RD s úžitkovou plochou 141 m2, slnečnou terasou 43 m2 a státiami pre 2-3 motorové vozidlá;

• v dome je 2x kúpeľňa, 3x WC; dom je dvojpodlažný, podlažia oddeľujú dennú a nočnú časť domu; spodné podlažie=nočná časť /hlavná spálňa so samostatným šatníkom a kúpeľňou s WC, 2x izba, ďalšia kúpeľňa s WC/ a horné podlažie=denná časť /veľkorysá obývacia izba s výstupom na terasu, i s jedálňou a kuchyňou, samostatná špajza, zádverie, a WC/.

• projekt ponúka vynikajúce dispozičné riešenie, odporúčame ho realizovať.

Občianska vybavenosť: V obci je škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, obchodné prevádzky...

V prípade rýchleho konštruktívneho jednania dohoda na cene možná.

Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás.

Cena zahŕňa aj kompletný právny servis spojený s vypracovaním zmlúv, poplatky na katastri spojené s prevodom vlastníctva a overením podpisov. Celý prevod zabezpečíme.

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná