back-button← krok späť

Pozemok 3000 m2 Vyšné Opátske hneď vedľa RD

Predaj, Rekreačný pozemok, Košice - Vyšné Opátske, Svahovitý

Cena 23 m2

3000 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 223
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rekreačný pozemok
Mesto/obec: Košice - Vyšné Opátske
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Plocha pozemku: 3000m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok vo Vyšnom Opátskom o výmere 3000 m2. Pozemok je v záhradkárskej lokalite, ale s dobrou dostupnosťou do mesta, v blízkosti Exisportu, resp. hneď vedľa rodinných domov pri Opatovskej ceste (ulica v Úvoze).

K pozemku vedie asfaltová komunikácia, posledných 10 metrov k pozemku vedie chodník (po splnení legislatívnych požiadaviek vhodné vytvorenie širšej cesty - prístupu k pozemku).

IS na pozemku: voda, elektriny, plyn, kanalizácia.

Pozemok je svahovitý, na LV vedený ako ovocný sad, ale je potrebné ho upraviť a vyklčovať, nakoľko nebol užívaný a udržiavaný. Na pozemku nie je žiadna stavba, je oplotený iba z jednej strany, susediacej s rodinným domom.

Koeficient zastavanosti – 0,1; jedno nadzemné podlažie s využitím podkrovia a podpivničenia, ale nie na celom pozemku, nakoľko podľa aktuálneho územného plánu je stavba možná len v jeho južnej časti, a to vyššie na pozemku (možnosť zastavania približne 150 m2). Možnosť rozdelenia parcely na 2 samostatné parcely – výstavba aj dvoch rekreačných objektov. Disponujeme regulatívami Útvaru hlavného architekta Mesta Košice k možnej výstavbe.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátanie poplatkov spojených so zavkladovaním nehnuteľnosti do katastra. V prípade záujmu o obhliadku, resp. viac informácií, kontaktujte JUDr. Adriana Saxová - 0903 662004.

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná