back-button← krok späť

Rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely v TOP lokalite

Predaj, Polyfunkčný objekt, Košice - Juh, Čiastočná rekonštrukcia

DOHODOU

270 m2

253 m2

329 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 219
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Polyfunkčný objekt
Mesto/obec: Košice - Juh
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 270m2
Zastavaná plocha: 253m2
Plocha pozemku: 329m2

Popis nehnuteľnosti

Životný štýl kombinujúci podnikanie a pohodu získava na popularite, a práve v tomto duchu vám predstavujeme tento inovatívny prístup k bývaniu a práci. Ponúkame vám dom s bazénom, saunou, fitkom a garážou v blízkosti centra mesta kde môžete nielen bývať, ale aj podnikať.

CHM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj výnimočný 4 izbový rodinný dom, v lukratívnej lokalite Košice - Juh, Lipová ulica. Dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 270 m2 je postavený na pozemku o výmere 329 m2.
Dispozícia domu je premyslená tak, aby spĺňala potreby moderného života. Denná časť na prízemí domu je oddelená od oddychovej časti nachádzajúcej sa na poschodí, čo Vám umožňuje rozdeliť dom na podnikanie a zároveň na bývanie. Prízemnú časť domu si môžete vyhradiť na podnikateľské účely a vytvoriť si profesionálny pracovný priestor, ktorý Vám umožní efektívnu prácu. Bonusom je aj komora, ktorá môže slúžiť ako skladový priestor. Samozrejmosťou je kúpeľňa s WC.

Po krásnych drevených schodoch sa dostanete do svojho domova, kde sa teraz nachádzajú 3 spálne s 2 balkónmi, avšak nič nebráni tomu, aby tu vznikol krásny veľký byt. Veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, dvomi umývadlami, bidetom a WC je príjemným priestorom pre dennú hygienu. Na tomto podlaží je aj samostatná práčovňa s umývadlom pre ručné pranie. Výhodou kúpeľne aj práčovne je rýchle odvetranie prostredníctvom veľkých okien.

V suteréne domu je technická miestnosť, kde je umiestnený kondenzačný plynový kotol Buderus aj so zásobníkmi na ohrev TÚV. Dom je napojený na kanalizáciu, mestský vodovod a má aj vlastnú studňu. Na streche nad bazénom sú umiestnené aj solárne kolektory.

Bezpečné parkovanie a ochranu vozidla zabezpečí vlastná garáž s elektricky ovládaným vstupom pre pohodlné parkovanie. V garáži je samostatný pracovný pult pre domáce práce alebo aj pre podnikateľské projekty. Z garáže sa dostanete do domu alebo do wellness zóny, kde môžete dokonale zrelaxovať po náročnom dni.

V spodnej časti wellness zóny je malé fitnescentrum, aby ste si udržiavali zdravie a dokonalú postavu a vlastné solárium a sauna. Po cvičení či saunovaní sa môžete osviežiť v sprchovacom kúte priamo v tejto miestnosti. Konečne, korunou wellness zóny je vlastný krytý bazén, ktorý môžete využívať celoročne. Obchodné rozhovory a stretnutia pri bazéne môžu byť neformálnejšie a príjemnejšie. Umožnite svojim obchodným partnerom relaxovať a nadviazať nové obchodné vzťahy.
Pozemok pri bazéne je dostatočne veľký na vonkajšie posedenie alebo grilovanie s priateľmi, rodinou ale aj obchodnými partnermi. Je ideálny na pracovné stretnutia alebo oddych.

O bezpečnosť Vášho domova či kancelárie sa postarajú nielen bezpečnostné dvere ale aj alarm a zabezpečovacie zariadenie. Tento dom je navrhnutý s dôrazom na funkčnosť a pohodlie. Táto nehnuteľnosť poskytuje všetko, čo potrebujete pre komfortné a reprezentatívne pracovné prostredie.

Tento dom s bazénom, saunou, fitkom a garážou blízko centra mesta ponúka ideálne prostredie pre podnikanie a súčasne aj pre relaxáciu. Kombinácia pracovného prostredia a luxusu vytvára nový štandard pre podnikateľov, ktorí hľadajú rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Ak hľadáte priestor, kde sa budú stretávať profesionálny a relaxačný život, tento dom je pre vás ideálnou voľbou.

Pre lepšiu predstavu o dispozícii a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite videoprehliadku skopírovaním linku: https://youtu.be/IUdDfk3LbVs do prehliadača. Ak sa Vám dom páči a radi by ste si ho pozreli osobne dohodnite si obhliadku na telefónnom čísle 0911 369 329.

Video nehnuteľnosti:

Youtube link: https://youtu.be/IUdDfk3LbVs

Kontakt na predajcu

JUDr. Ľudmila Baštiová, PhD.

sprostredkovateľ predaja

JUDr. Ľudmila Baštiová, PhD.

+421 911 369 329

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná