back-button← krok späť

ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA - ROZPRÁVKOVÁ CHATA S VÝHĽADOM NA ŠÍRAVU

Predaj, Chata a chalupa, Vinné, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 99.000

53 m2

768 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 117
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Mesto/obec: Vinné
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha: 53m2
Plocha pozemku: 768m2

Popis nehnuteľnosti

Rozmýšľate nad tým, kde budete tráviť voľné chvíle s rodinou či priateľmi? Zvažujete kúpu nehnuteľnosti ale neviete či je pre Vás lepšia chata alebo chalupa? Ak máte radi prírodu a zároveň si chcete užívať bývanie pri vode s úžasnými západmi slnka a výhľadom na jazero, máme pre Vás fantastickú ponuku.

CHM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj murovanú chatu s úžasným výhľadom na Šíravu, ktorá sa nachádza vo vyhľadávanom stredisku Medvedia hora na Zemplínskej Šírave. Chata sa nachádza na pozemku o výmere 768 m2, zastavaná plocha 53m2.

Chata je trojpodlažná, celá podpivničená. Na prízemí sa nachádza jedáleň, malá kuchyňa a spací kút. Na prvom poschodí je priestranná dvojlôžková spálňa s výstupom na balkón s nádherným výhľadom na Šíravu. Chata je podpivničená, takže máte dostatok miesta aj pre svoje náradie. Na veľkorysej záhrade sú nasadené ovocné stromy, ihličnany, vinič aj ríbezle.

Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti Thermalparku, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky vodných atrakcií, saunový či vodný svet ale hlavne môžete dokonale oddychovať v geotermálnych bazénoch. Pomalou, kľudnou chôdzou ste tam do 5 minút..

Chata je ako stvorená na získanie tých najkrajších zážitkov s priateľmi a rodinou, pestovanie vlastnej zeleniny a ovocia ale aj na dokonalý relax pri vode. Bonusom tejto nehnuteľnosti je, že po malej rekonštrukcii je vhodná na celoročné bývanie.

Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová a parkovať môžete bezproblémovo na svojom dostatočne veľkom pozemku. V chate je privedená elektrika, voda, na pozemku je žumpa a v tesnej blízkosti pozemku aj plynová prípojka.

Výborné dopravné napojenie s rýchlou dostupnosťou do mesta Michalovce a rozrastajúca sa ponuka služieb dotvárajú ideálne miesto pre letné bývanie.

Krásny výhľad, veľkorysý pozemok, blízkosť vodnej plochy, welnessu, reštaurácii a ďalších možností na dokonalý relax robia túto chatu jedinečnou. Táto vzácna príležitosť by mohla byť vašou šancou vytvoriť dokonalý útek z mesta pre celú rodinu. Oddýchnite si, relaxujte a straťte sa na tejto chate obklopenej prírodou. Užite si mesiace zábavy, kúpania, rybolovu, či plachtenia. Chata je v dobrom stave a je vybavená všetkým, čo dnes potrebujete na začatie chatového života. Sledujte nádherné západy a východy slnka. Nepremeškajte túto príležitosť.

Táto chata vyžaruje teplo a šarm, takže vezmite svoju rodinu, naplňte chladničku a užívajte si.

Atmosféru tohto krásneho miesta môžete zažiť len na osobnej obhliadke.

Kontakt na predajcu

JUDr. Ľudmila Baštiová, PhD.

sprostredkovateľ predaja

JUDr. Ľudmila Baštiová, PhD.

+421 911 369 329

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná