back-button← krok späť

Štýlový 3 izb. byt, Terasa, Ružová ul., nízke náklady

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Západ, Kompletná rekonštrukcia

Cena 170.000

70 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 184
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Košice - Západ
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 70m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj štýlový 3 izbový byt pražského typu - 70 m2 vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Steel Arény – na Ružovej ul. sídlisko Terasa. Byt je na 4/8 poschodí. V byte prebehla kvalitná pôsobivá rekonštrukcia, ktorá ponúka harmonický interiér s rukopisom jej majiteľa. Byt má zmenenú dispozíciu, je v ňom dostatok úložného priestoru – veľký šatník, aj kumbál na chodbe pri byte. Kuchyňa je priestranná, na 2 oknách sú exteriérové hliníkové žalúzie. Vynikajúce parkovacie možnosti, a tichý vnútro blokový park. V byte nie je balkón, no v bloku sa vedú úvahy o ich dobudovaní, prípadne v byte možno vytvoriť vnútornú loggiu zo šatníka (prípadne jeho časti), ktorý vznikol predelením veľkej obývačky len sadrokart. priečkou.

Dobre ladené farby a dizajnové zariaďovacie predmety dodali bytu jedinečnú atmosféru.

V cene je celé vstavané zariadenie (dohoda na odkúpení voľne stojaceho nábytku možná).

Byt má nové omietky, sadrokartónové stropy s bodovými svietidlami a skrytými garnižami, murované jadro, novú elektroinštaláciu, rozvody vody, nové interiérové dvere, plávajúce podlahy, dlažbu, kúpeľňu so sprchovým kútom, bezpečnostné dvere, plastové okná, priestrannú modernú kuchyňu s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru so vstavanými spotrebičmi, granitový drez. Umývačka riadu v kuchyni je samozrejmosťou. Vstavané skrine na chodbe a v šatníku majú kvalitné vybavenie so zásuvkami, vešiakovými časťami, botníkom.

Internet – Antik.

Orientácia bytu – východ/západ

Náklady: reálne mesačné náklady správca 100 Eur (v tom je voda, kúrenie, fond opráv) + médiá (el, plyn) podľa spotreby + internet

Bytový dom je zateplený, vo vchode je 23 bytov, na každom poschodí 3 byty, nová brána, schránky, priestory na odkladanie bicyklov a kočíkov. Bezproblémoví susedia, čistý vchod. Kompletná občianska vybavenosť – v blízkosti materská a základná škola, OC Galéria, Lidl, Fresh, poliklinika, zastávky MHD, detské ihrisko....

V prípade záujmu o obhliadku, prípadne viac info, ma kontaktujte na 0903 662004 - JUDr. Adriana Saxová

Video nehnuteľnosti:

Youtube link: https://youtu.be/b4DtuIondg8

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná