back-button← krok späť

Viacúčelový pozemok priamo v obci Budimír - 36 árov

Predaj, Pozemok pre obč. vybavenosť, Rovinatý

Cena 129.000

3606 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 118
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre obč. vybavenosť
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 3606m2

Popis nehnuteľnosti

CHM REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok určený podľa územného plánu pre viacúčelové využítie – šport, občianska vybavenosť, nezávadná priemyselná malovýroba (haly, sklady…)

Výmera - 3606 m2 (35 m x 105 m). Pozemok sa nachádza priamo v obci Budimír, je k nemu riadny prístup po asfaltovej komunikácii, v lokalite je dobrá dopravná infraštruktúra. Pozemok je úplne rovinatý. Rôzne možnosti využitia.

Pozemok je v súčasnosti zaprataný štrkom a náradím zo strany nájomcu AGRO PLUS s.r.o., v prípade získania záujemcu bude do uzavretia kúpnej zmluvy vyprataný a vyčistený, čo bude deklarované v rezervačnej zmluve.

IS:

Elektrina, voda, plyn – pred pozemkom – pri asfaltovej komunikácii

Kanalizácia - obec nemá kanalizáciu, odpad možno riešiť ČOV, resp. žumpou.

Zmluva o nájme s družstvom AGRO PLUS s.r.o., ktorá je uvedená na príslušnom LV, bude pred kúpou ukončená dohodou s nájomcom.

cena 129.000 Eur.

V prípade rýchleho konštruktívneho jednania dohoda na cene možná.

Cena zahŕňa kompletný právny servis spojený s vypracovaním zmlúv (rezervačná zmluva, kúpna zmluva, prípadne zmluva o budúcej kúpnej zmluve), poplatky na katastri spojené s prevodom vlastníctva a overením podpisov. Celý prevod zabezpečíme.

Ak vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás ohľadne obhliadky, prípadne ďalších informácií na t.č 0903 662004 - JUDr. Adriana Saxová - CHM REALITY

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná