back-button← krok späť

Záhrada s 2 chatkami, 1 je rozostavaná, Vyšné Opátske, Osíkova ul.

Predaj, Záhradná chatka, Košice - Nad Jazerom, Vo výstavbe

Cena 30.000

21 m2

22 m2

651 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 171
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Záhradná chatka
Mesto/obec: Košice - Nad Jazerom
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Úžitková plocha: 21m2
Zastavaná plocha: 22m2
Plocha pozemku: 651m2

Popis nehnuteľnosti

CHMREALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj ZÁHRADU o výmere 651 m2 s dvoma CHATKAMI (jedna je rozostavaná) vo vyhľadávanej záhradkárskej lokalite Vyšné Opátske, Osiková ul, s dobrou dostupnosťou do mesta, zároveň poskytujúcej výhľad na jazero. K záhrade je riadny a bezproblémový prístup po betónovej ceste od kostola Vyšné Opátske z dvoch strán, prístup z jednej strany je na posledných 100 m spevnený. Niektoré chaty v tejto lokalite sa využívajú celoročne.

Dohoda na cene v prípade korektného jednania možná.

IS: Elektrina - v žlto zelenej chatke je osvetlenie aj 230V. Voda - verejný vodovod v dosahu 30 m, viac info osobne. Odpad možno riešiť žumpou.

Pozemok je v hornej časti svahovitý s upravenými kaskádovými kamennými schodami, v dolnej časti je rovinatý.

Rozostavaná chata má ukončenú celú drevenú konštrukcia a strechu (výstavba začala pred 5 rokmi), je postavená na betónových pätkách, na dokončenie je potrebné obostavanie drevenými latami a osadenie okien a dverí. Možnú vizualizáciu chaty ako môže vyzerať reálne po dokončení, aj s vnútorným vybavením pripájame vo fotogalérii. Chata je dvojpodlažná (horná časť určená na spanie) s výstupom na terasu. Druhá chata (4x2,5m) sa môže odstrániť resp. ponechať ako sklad náradia. Celá je znútra vyprataná. Na pozemku je aj ďalšia kamenná pivnica/sklad, ktorá je zasadená priamo do svahu, o výmere 3 x 2 m, udržiava celoročne chlad.

V záhrade je množstvo ovocných stromov a kríkov, celá je oplotená. Susedia sú bezproblémoví. pozemkom je priestor na parkovanie jedného motorového vozidla, ďalšie motorové vozidlá môžu parkovať cca 100 m od chatky na spodnej asfaltovej ceste. Autobusová zastávka je 10 min pešej chôdze od chaty.

Ak vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás ohľadne obhliadky, prípadne ďalších informácií na t.č 0903 662004 - JUDr. Adriana Saxová - CHMREALITY

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná