back-button← krok späť

Advertise is not available anymore, please check our other offers

ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA – investícia do dovolenkového prenájmu v blízkosti jazera

Predaj, Chata a chalupa, Zemplínska Šírava, Kompletná rekonštrukcia

Cena 119.000

53 m2

373 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 123
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Mesto/obec: Zemplínska Šírava
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Zastavaná plocha: 53m2
Plocha pozemku: 373m2

Popis nehnuteľnosti

Poznáte ten pocit, keď zháňate chatu na prenájom ale všetko je prenajaté na celé leto? Prenajať si chatu pri jazere, kde si chcete zorganizovať rodinné stretnutie je v dnešnej dobe veľmi ťažké. Pripravili sme pre Vás ponuku, ktorá Vás poteší. Chata, ktorú máme na predaj je skvelou investíciou do dovolenkového prenájmu. Takže máte priestor na rodinné stretnutie ale zároveň aj na výnimočnú investíciu. Je iba na Vás, ktorú možnosť si vyberiete.

CHM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj murovanú chatu s úžasným výhľadom na Šíravu, ktorá sa nachádza vo vyhľadávanom stredisku KAMENEC na Zemplínskej Šírave. Chata sa nachádza na pozemku o výmere 373 m2, zastavaná plocha 53m2.

Chata je dvojpodlažná. Na prízemí sa nachádza izba s krbom, malá kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a väčšia spálňa. Na prvom poschodí je priestranná hala s výstupom na balkón s nádherným výhľadom na Šíravu a dve dvojlôžkové spálne. V rámci rekonštrukcie boli vymenené plastové okná, plávajúce podlahy, elektroinštalácia, sadrokartónové podhľady a celá kúpeľňa. Benefitom chaty je, že sa predáva so zariadením.

Chatu na Kamenci je potrebné vnímať ako investičnú príležitosť. Súčasný vlastník ju prenajíma a je permanentne vyťažovaná na celé leto. Inzercia nie je potrebná, nakoľko klienti sa k jej využívaniu sami vracajú. Už teraz je chata obsadená do konca augusta. O prenájom chaty je záujem celý rok a veľmi obľúbený je aj Silvester.

Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti hotela Chemes, v ktorom môžete využívať wellness centrum so saunami a aktívnym vodným svetom. Pomalou, kľudnou chôdzou ste tam do 2 minút. V blízkosti sa nachádzajú motokáry, kolotoče, bazény, a tiež Thermalpark, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky vodných atrakcií, saunový či vodný svet ale hlavne môžete dokonale oddychovať v geotermálnych bazénoch. Táto chata je ideálne miesto pre relax a duševnú pohodu.

Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová a parkovať môžete bezproblémovo na svojom dostatočne veľkom pozemku. V chate je privedená elektrika, voda, kanalizácia a vykurovanie je zabezpečené krbom. Pri chate je vonkajšie sedenie.

Na tejto chate nebudete robiť nič iné iba vymieňať CD s hlučnou muzikou, tancovať, grilovať a oddychovať. Ráno si navaríte obľúbenú kávu alebo voňavý čaj a budete sledovať východ slnka nad Šíravou. Chata v stredisku KAMENEC je jednoducho tá správna cesta k zážitkom.

Areál strediska KAMENEC je charakteristický štrkovou plážou a je to obľúbené miesto rekreantov nielen vďaka kúpaniu, ale aj vďaka výbornej zábave. V Moteli Kamenec, sa pravidelne počas leta konajú diskotéky. Stredisko je vhodné na všetky druhy vodných športov a k atrakciám patrí okrem iného aj tobogan situovaný v nádhernej zátoke, lunapark či motokárová trať. V areáli sa nachádza niekoľko bufetov s dobrým a hlavne chutným jedlom. Navyše, počas sezóny je v stredisku Kamenec pešia zóna lemovaná množstvom predajných stánkov s rozličným sortimentom.

Ak sa rozhodnete pre kúpu tejto zaujímavej chaty, tak budem rada ak si dohodnete obhliadku čo najskôr. Teším sa na Vás.

Kontakt na predajcu

JUDr. Ľudmila Baštiová, PhD.

sprostredkovateľ predaja

JUDr. Ľudmila Baštiová, PhD.

+421 911 369 329

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná