back-button← krok späť

Príjemný 3 izb. byt Terasa, 6m loggia, klíma, alarm

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Západ, Kompletná rekonštrukcia

Cena 175.000

70 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 193
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Košice - Západ
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 70m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt pražského typu - 68 m2 so 6 m loggiou vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Terasa, ulica Trieda SNP. Balkón je zasklený ďalšími plastovými oknami, čím úplne zvukovo izoluje byt od Triedy SNP. Byt je na 3/8 poschodí, je kompletne zrekonštruovaný, má novú klimatizáciu, zabezpečovací systém s alarmom. V okolí sú dobré parkovacie možnosti. K bytu patrí kumbál na spoločnej chodbe.

I keď v byte prebehla rekonštrukcia pred 12 rokmi, byt je zachovalý, je v ňom príjemná atmosféra. Byt má nové omietky, sadrokartónové stropy s bodovými svietidlami a štýlovými garnižami, murované jadro, novú elektroinštaláciu, rozvody vody, plávajúce podlahy, bezpečnostné dvere, interiérové zhrňovacie dvere, kúpeľňu so sprchovým kútom a skrinkovou zostavou, plastové okná, priestrannú kuchyňu s kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi, umývačka riadu je samozrejmosťou. Vstavané skriňa je v spálni a na chodbe. WC je samostatné.

Internet – Antik

Orientácia bytu – východ/západ

Byt sa predáva kompletne zariadený, okrem nábytku v detskej izbe.

Bytový dom je zateplený, a má pekne zrekonštruovaný aj celý interiér (výťah, omietky, zábradlia, nové linoleum na každom poschodí... ). Vo vchode je 22 bytov, na každom poschodí sú 3 byty. Spoločný priestor na odkladanie bicyklov a kočíkov. Bezproblémoví susedia, čistý vchod.

Kompletná občianska vybavenosť – v blízkosti materská a základná škola, OC Galéria, nemocnica, zastávky MHD, detské ihrisko....

V prípade záujmu o obhliadku, prípadne info kontaktujte 0903 662004 – JUDr. Adriana Saxová.

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná