back-button← krok späť

Pozemok pre RD v obci Šarišské Bohdanovce, aj pre 2 domy, tichá lokalita

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Šarišské Bohdanovce, Rovinatý

DOHODOU

1247 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 33
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Šarišské Bohdanovce
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 1247m2

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1247 m2 priamo v obci Šarišské Bohdanovce, vzdialenej od KE len 15 km, vhodný aj na výstavbu 2 domov. Obec patrí už do Prešovského kraja, ale je hneď vedľa obce Nová Polhora, a je do nej rovnako dobrý, rýchly a priamy prístup z diaľnice KE – PO z navádzača na Polhoru. Pozemok je v tichej slepej ulici priamo v obci, celý oplotený, má prístup z asfaltovej komunikácie cez novovytvorený betónový 6m široký nájazd (je možné ho rozšíriť). Ide o obec s bezproblémovými občanmi, z ktorej viete oceniť rýchlu dostupnosť napr. do Tatier. Možnosť dokúpiť parcelu 236m2 ktorá je oproti cez cestu-napr.na parkovanie.

IS: Elektrina, voda, plyn (na hranici pozemku). Kanalizácia v obci nie je (obec realizuje kroky na jej vybudovanie).

Rozmery pozemku: cca 84mX14m

V prípade 2 domov – šírka horného domu môže byť až 11 metrov

šírka dolného domu 7 metrov (príklady vhodných typov uvádzame)

(výstavba domov v tejto ulici bola povolená takmer na hranici susedného pozemku, my uvádzame

výmeru domu s dodržaním zákonného odstupu- 4m od domu, 2m od hranice pozemku)

Disponujeme vyjadreniami správcov sietí a bodmi napojenia. Vodovod sa nachádza na rovnakej strane cesty ako elektrická sieť, pripojené sú všetky domy v okolí, vybavenie stavebného povolenia je tak bezbproblémové (žiadne zdĺhavé naťahovanie sa o vybudovanie prípojky a pod.).

Možnosť kúpy parcely na opačnej strane cesty - 153/1 o výmere 236 m2 (viac info poskytneme v prípade záujmu).

Pozemok možno rozdeliť na dve alebo tri časti, kde vzniknú dve prijateľné takmer 600m parcely v respektíve tri takmer 350m parcely (časť parcely bude využitá na prístup k domom). Pozemok je rovinatý, resp. úplne mierne svahovitý

Dobrá občianska vybavenosť:

V obci je materská škôlka, základná škola, pošta, dvoje potravín, pizzéria, zmrzlina, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, betónové ihrisko (klzisko), kvetinárstvo, autoservis, penzión, stavebniny, jednota dôchodcov, všeobecný lekár. Možnosť výhodného prenájmu rekonštruovanej telocvične ZŠ. V úplnej blízkosti priemyselný park P3. Vzdialenosť z obce do KE aj PO je približne rovnaká, a vďaka diaľnici z nej oceníte aj rýchlu dostupnosť na výlety do Tatier, aquaparkov Delňa, Poprad a pod. Z navádzača diaľnice na Novú Polhoru idete priamo do Šarišských Bohdanoviec (inou obcou neprechádzate).

Dohodnutá cena zahŕňa kompletný právny servis spojený s vypracovaním zmlúv, poplatky na katastri spojené s prevodom vlastníctva a overením podpisov. Celý prevod zabezpečíme.

Ak vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás na t.č 0903 662004 - JUDr. Adriana Saxová - CHM REALITY.

Mapa

Kontakt na predajcu

JUDr. Adriana Saxová

sprostredkovateľ predaja/prenájmu

JUDr. Adriana Saxová

+421 903 662 004

Zobraziť kontaktný formulár

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná