back-button← krok späť

Pozemok pre RD v tichej lokalite v obci Šarišské Bohdanovce

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Šarišské Bohdanovce, Rovinatý

Cena 119.990

1247 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 33
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Šarišské Bohdanovce
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 1247m2

Popis nehnuteľnosti

CHM REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny pozemok o výmere 1247 m2 v obci Šarišské Bohdanovce, možnosť stavby aj 2 RD. Pozemok sa nachádza v slepej ulici medzi zastavanými domami, mimo hlavnej cesty, ide o absolútne pokojnú tichú lokalitu, k pozemku je riadny prístup z asfaltovej cesty. K pozemku je výborný prístup z diaľnice - KE-PO. Pozemok je udržiavaný s množstvom ovocných stromov, v spodnej časti je vhodné umiestnenie domu, a v zadnej časti doporučujeme ponechať ovocný sad. Možná výstavba aj 2 RD. Krásne prostredie, vyhľadávaná ulica. IS pri pozemku. Pozemok je mierne svahovitý a celý oplotený. V úplnej blízkosti priemyselný park P3. Predávajú sa parc.č. 154 a 155 – spolu 1247 m2, rozmery cca 90 x 14m. IS: Voda, plyn, elektrina. Kanalizácia v obci nie je, ale obec kanalizáciu už rieši.

Občianska vybavenosť: V obci je škola škôlka, pošta, zdravotné stredisko, obchody, zastávka SAD.

Ak vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás ohľadne obhliadky, prípadne ďalších informácií na t.č 0903 662004 CHM REALITY.

Mapa

Kontakt na predajcu

Ďakujem, že ste sa rozhodli informovať ohľadom nehnuteľnosti. Po odoslaní formulára Vás budem kontaktovať, čo najskôr.

Vyplňte prosím formulár.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je JUDr. Adriána Saxová. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

1
Správa úspešne odoslaná